تبلیغات
عزم عاشق - درد دل نه، خون دل

چند وقتیه با خودم فکر می کنم که چقدر خوب شد که دکتر جلیلی رئیس جمهور نشد، اصلا دوست ندارم هیچ وقت دیگه ای هم رئیس جمهور بشه. جلیلی رو چه به ریاست جمهوری! حتی رئیس جمهور قبلی که معروف شد به پاک ترین دولت جمهوری اسلامی، باز هم یه جاهایی خون به دل بچه حزب اللهی ها می کرد! اصلا رئیس جمهور باید یک سری ویژگی ها رو داشته باشه تا موفق باشه.

رئیس جمهور باید بتونه راحت دروغ بگه، شعارهای انتخاباتی شو فراموش کنه و در عین حال سخنور خوبی باشه تا همه تحسینش کنن! رئیس جمهور باید بتونه راحت بزنه زیر همه چی! از حق مسلم مردم گرفته تا اقدامات موثر دولت قبلی! باید بتونه اینقدر خوب حرف بزنه که مردم واقعا باور کنن همه ی قحطی ها و بلایای طبیعی از جنگ جهانی اول و دوم گرفته تا زلزله های داخل کشور به خاطر اشتباهات دولت قبلی بوده! مردم رو قحطی زده فرض کنه و با وعده ی سبد کالای 80 هزار تومنی و توزیع دوهفته شیر در برخی مدارس سرشونو گرم کنه. همیشه تو حرفاش از مقام معظم رهبری حرف بزنه و ایشونو حامی کارهاش معرفی کنه و صرفا ازین بابت ازشون تشکر کنه! رئیس جمهور باید بتونه به راحتی با شیطان بزرگ کنار بیاد و برای کافران به ضرر مومنان راهی قرار بده! رئیس جمهور باید بتونه در عین اینکه شعار اعتدال میده، با داس بیفته به جون کارمندای انقلابی شرکت ها و وزارت خونه ها و اونجاها رو عاری از هرگونه تنش و افراطی ها بکنه! رئیس جمهور باید بتونه در عین حال که شعار آزادی مطبوعات و انتقادپذیری میده، منتقدینش رو توقیف و حتی جریمه کنه! رئیس جمهوری اسلامی باید بتونه عمود بر ارزشهای انقلاب اسلامی حرکت کنه و تا می تونه خودش و هنرمندان مملکت رو ازش دور کنه! ارزش و بی ارزش رو در جامعه هنرمندان متفاوت ندونه یعنی کسی که یه فیلم ضد ایرانی و ضد اسلامی می سازه با کسی که یه فیلم سرشار از فرهنگ ایرانی-اسلامی می سازه یکیه و هیییییچ فرقی نداره! رئیس جمهور باید بتونه وزرایی انتخاب کنه که هفته ها طول بکشه تا از مجلس رای اعتماد بگیرن یا که همیشه یا کارت زرد از مجلس بگیرن یا استیضاح بشن! وزیر ارشاد رئیس جمهور  باید بتونه حتی فتوای حلال بودن تک خوانی خانم ها رو بده! وزیر امورخارجه رئیس جمهور باید تا می تونه عزت ملت ایران رو به فنا بده و به راحتی در مطبوعات شعار  سربلندی ملت ایران را سر بده.

و اینطوری قشری از مردم که همیشه معترض بودند و همچنین قشر فتنه گر رو راضی نگه داره تا یه وقت نیان تو خیابون و سطل آشغال ها رو آتیش بزنن. بچه حزب اللهی ها هم که تو این مملکت جمهوری اسلامی از هر قشری مظلوم ترن و صداشون هم در نمیاد یا اگه بیاد به کسی نمیرسه!

با این اوصاف، دکتر جلیلی عمرا نمی تونست اینجوری باشه و ممکن بود خدای نکرده به راه اشتباهی بره ولی من دوست ندارم دکتر هیچ وقت دیگه ای رئیس جمهور بشه. اگرم یه روز مردم از اصلاح طلبا مثل سال 84 به تنگ بیان و به یه فرد انقلابی رای بدن، دیر یا زود پشت شو خالی می کنن و من دعا می کنم هیچ وقت این اتفاق نیفته. فقط در یک حالت دکتر باید یه کاره ای تو این مملکت بشه اونم ان شاءالله بعد از ظهور مهدی فاطمه(عج) که قطعا نزدیک است.

پ.ن.1. ولن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا.

پ.ن.2. اللهم عجل لولیک الفرج

پ.ن.3. ان شاءالله من هم جزء فیلترینگ ها نشم، صلوات


برچسب ها: اقدامات دولت اعتدال، تدبیر و امید،  

تاریخ : چهارشنبه 25 دی 1392 | 02:55 ب.ظ | نویسنده : رها | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.