تبلیغات
عزم عاشق - راهپیمایی عظیم اربعین؛ تمرینی برای آرمانشهر مهدوی!

همیشه به این فکر می‌کردم که شکوه، جذبه و معنویت راهپیمایی اربعین، باید چیزی فراتر از یه زیارت ساده باشه!

در حقیقت اون چیزی که باعث خاص‌بودن راهپیمایی اربعین میشه نه خود امام حسین، بلکه اتحاد و همدلی و تجمع مشتاقان امام حسینه، به عبارتی یک جمعیت میلیونی، از اقوام، ملل، نژادها و حتی مذاهب مختلف، که کنار هم جمع شدند، و همه یه هدف مشترک دارند: دیدار و تجدید پیمان با یار!

سختی‌ها رو به جون می‌خرند، اما همه چیز براشون شیرینه! چون خودشون رو تو این چند روز کلا سپردند دست مولاشون و الحق که چه خوب ولی‌ و سرپرستی انتخاب کردند!

از اون طرف هم می‌بینیم که افرادی صادقانه از هستی‌شون و کل درآمد سالانه‌شون دارند به عشق زوار حسینی هزینه می‌کنند و اون رو مایه افتخار خودشون می‌دونند!

حالا یه سوال: آیا بهشت جز این می‌تونه باشه؟! و آیا توصیفاتی که ما از بهشت جامعه مهدوی خوندیم و شنیدیم، جز این فضای اتحاد و معنویت و ایثاره؟؟!!!

و آیا برای انقلاب اسلامی که خودش رو زمینه‌ساز ظهور حضرت ولیعصر می‌دونه، فرصتی از این بهتر و بالاتر؟!!! همینه که آقای ما فرمودند که تا راهپیمایی اربعین هست، انقلاب ما هم هست!

و چه بدبخت کسانی که این فرصت فوق‌العاده رو که می‌تونه تمرینی برای آرمانشهر مهدوی و نشانه گرانقدری برای افتخار و الگوسازی برای جهانیان باشه رو نادیده می‌گیرند و باز هم دلشون رو خوش کردند به همون نقطه خیالی جامعه جهانی آمریکایی!
برچسب ها: اربعین، پیاده روی، کربلا، امام حسین، آرمانشهر مهدوی، آرمانشهر آمریکایی،  

تاریخ : دوشنبه 1 آذر 1395 | 11:32 ق.ظ | نویسنده : رها | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.